Повернутись до журналу

Використання чорниць у щоденному й обрядовому харчуванні населення Правобережного Полісся: кашоподібні страви, узвари, киселі, настоянки

Читати публікаціюЧитати публікаціюЗавантажити публікацію
Автори публікації:
Дмитренко Алла
Стор.:
63-79
УДК:
392.8+634.73](477.41/.42)
Бібліографічний опис:
Дмитренко, А. (2019) Використання чорниць у щоденному й обрядовому харчуванні населення Правобережного Полісся: кашоподібні страви, узвари, киселі, настоянки. Матеріали до української етнології, 18 (21), 63–79.

Автор

Дмитренко Алла

кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

 

Використання чорниць у щоденному й обрядовому харчуванні населення Правобережного Полісся: кашоподібні страви, узвари, киселі, настоянки

 

Анотація

У статті йдеться про ягоди чорниці в системі традиційного щоденного, святкового й обрядового харчування мешканців Правобережного Полісся та зміни, що відбулися в останні десятиліття. З’ясовано місце свіжих (сирих) чорниць у раціоні в період ягідного сезону; показано способи їх заготівлі на запас; висвітлено особливості приготування кашоподібних страв із сухих і свіжих чорниць та подано їхні локальні назви; розглянуто використання цих ягід для узварів, киселів і настоянок; визначено місце страв із чорниць у системі харчування в період постів та свят. Для ілюстрації основних положень статті наведено польові матеріали.

 

Ключові слова

Правобережне Полісся України, культурна спадщина, традиційна культура, збиральництво, ягоди, чорниці, щоденне, святкове й обрядове харчування, кашоподібні страви, узвар.

 

Джерела та література

  1. Архів Музею етнографії Волині та Полісся при Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Ф. 8. Од. зб. 132.
  2. Кондратович О. Народний календар Волинського Полісся: від свята до свята. Луцьк : Во- линська обласна друкарня, 2009. 200 с.
  3. Курочкін О. В. Новорічні свята українців: традиції і сучасність. Київ : Наукова думка, 1978. 191 с.
  4. У здоровому харчуванні велике значення мають сезонні продукти. URL : http://archive.mistovechirne.in.ua/podii-i-faktu/3236-l-r. (Дата звернення 10.12.2018).
  5. Хамула. URL : https://www.volyn.com.ua/news/46851-khamula.html. (Дата звернення 10.12.2018).
  6. Хвас Ю. Народження дитини і традиційна родильна обрядовість у Любомльському і Шацькому районах. Збірник учнівських і студентських робіт конкурсу імені Гальшки Гулевичівни. Луцьк, 2003. С. 112–124.
© ІМФЕ